Eventy on-line

Od początku 2020 zupełnie zmienił się sposób pracy części firm. Wiele organizacji zdecydowało o przyjęciu hybrydowej formy pracy. Trudniej zebrać uczestników na klasyczny event. Mamy na to radę! Część naszych propozycji może być zrealizowana również w formule online. Oferta ta odpowiada na potrzeby związane z celebrowanie ważnych dla firmy wydarzeń przy jednoczesnym zachowaniu dystansu społecznego i ograniczeniu kosztów związanych z przejazdami i zakwaterowaniem uczestników.

Nasz zespół wraz z partnerami jest w stanie zaplanować i zrealizować eventy całkowicie bądź częściowo online.

Co robimy?

Warsztaty integracyjne
Sesje kreatywne i strategiczne
Konferencje, webinary, mowy motywacyjne
Zabawy, quizy i konkursy dla pracowników
Warsztaty plastyczne, kulinarne ...
Gry integracyjne

Pracę nad takim eventem zaczynamy od określenia jego charakteru i celów. Na tej podstawie decydujemy jakie rozwiązanie techniczne oraz scenariusz najlepiej spełni oczekiwania. Gdy mamy wstępną akceptację – działamy i planujemy szczegółowo event online.

Chcesz poprawić spójność zespołu i podnieść jakość współpracy ale nie możesz lub nie chcesz zebrać pracowników w jednym miejscu? Planujesz organizację eventu online?

Zostaw nam kontakt
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą we wskazanym terminie

 


    *Pole wymagane

    Administratorem danych osobowych jest KnowHub sp. z.o.o ul. Robotnicza 50
    53-608 Wrocław. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.