Integracje

Od początku 2020 zupełnie zmienił się sposób pracy zespołów. Wiele osób pracuje zdalnie lub hybrydowo a badania wskazują na spadek motywacji i produktywności. Wyraźnie widać też, że pracownicy mniej utożsamiają się ze swoimi organizacjami.

Proponujemy scenariusze warsztatów i sesji integracyjnych, których celem jest wzmocnienie spójności zespołów oraz poprawa komunikacji i jakości współpracy pomiędzy członkami zespołów.

Nasze eventy mają formę intensywnych, praktycznych warsztatów z elementami nauki przez doświadczenie oraz sesji moderowanych. Zwykle realizujemy je poza firmą, tak by możliwe było oderwanie się uczestników od bieżących zadań. Warsztat może trwać od 4 godzin do 2 dni. Może być integralną całością bądź wspierać inne cele, na przykład cykliczne spotkanie zespołu.

Co robimy?

Warsztatyteambuilding
Warsztatyw zakresie komunikacji, kreatywności…
Sesjestrategiczne
Warsztaty kick-off / lessons learned

Kiedy warto zaprosić zespół na taki event? Rekomendujemy taki rodzaj pracy zawsze, gdy organizacja oczekuje od zespołu wykreowania rozwiązań, planów czy podsumowania ważniejszych projektów i wyciągnięcia z nich wniosków na przyszłość. Zajęcia integracyjne dobrze się sprawdzają także w sytuacjach, gdy wymieniła się część zespołu i konieczne jest ustalenie na nowo reguł współpracy.

Chcesz poprawić spójność zespołu i poprawić jakość współpracy? Planujesz organizację warsztatów integracyjnych?

Zostaw nam kontakt
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą we wskazanym terminie 


    *Pole wymagane

    Administratorem danych osobowych jest KnowHub sp. z.o.o ul. Robotnicza 50
    53-608 Wrocław. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.