Wydarzenia sportowe

W dobie pandemii najbezpieczniej spotkać się w plenerze. Świetnym pomysłem na plenerowe eventy jest wspólny ruch i uprawianie sportu. 

Aby wziąć udział w firmowych zawodach nie trzeba być zawodowcem. Dostosujemy poziom eventu do możliwości uczestników. Każdy znajdzie coś dla siebie. Chcecie zaprosić rodziny pracowników? Nie ma sprawy – ruch jest dobry dla każdego a sportowy piknik to świetna okazja żeby lepiej się poznać i zintegrować.

Co robimy?

Zawody firmowe
Rajdy piesze i rowerowe
Boule, siatkówka, badmington…
Squid games
Zdobywanie szczytów

Nasze propozycje bazują na popularnych sportach i nie wymagają szczególnego sprzętu i umiejętności. Na życzenie możemy zorganizować bardziej zaawansowane scenariusze. Najpierw jednak ustalmy wspólnie jak ma przebiegać planowana impreza, gdzie ją możemy zrealizować i jakie cele mamy osiągnąć. Gdy już poznamy założenia resztę bierzemy na siebie.

Chcesz poprawić spójność zespołu i poprawić jakość współpracy? Planujesz wydarzenie sportowe dla swoich współpracowników?

Zostaw nam kontakt
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą we wskazanym terminie


    *Pole wymagane

    Administratorem danych osobowych jest KnowHub sp. z.o.o ul. Robotnicza 50
    53-608 Wrocław. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.