Wyprawy i przygody

W dobie pandemii najbezpieczniej spotkać się w plenerze. Doskonałą kanwą takich eventów są wspólne wyprawy i przygody. Ten rodzaj eventów to ekscytujące przeżycie, które pozostaje w pamięci na długie miesiące.

Proponujemy scenariusze wyjazdów i atrakcji, których celem jest wzmocnienie spójności zespołów oraz poprawa komunikacji i jakości współpracy pomiędzy członkami. Możemy również zorganizować event dedykowany kluczowym klientom czy wyróżniającym się handlowcom.

Co robimy?

Gry miejskie
Gry terenowe
Wspólne eksploracje
Przygody w ciekawych rejonach Polski
Wyjazdy zagraniczne
Off-road

Wyobraźnia nie ma granic – podobnie jak nasze wyprawy. Chcesz zabrać zespół w góry, czy eksplorować jaskinie i sztolnie? A może macie potrzebę adrenaliny i chcecie poznawać ciekawe zakamarki polski z okiem samochodów terenowych lub stanąć w szranki z innymi drużynami w grze miejskiej lub terenowej? Nasze eventy realizujemy głównie w Polsce ale wraz z partnerami jesteśmy w stanie zorganizować również wyprawę zagraniczną.

Chcesz poprawić spójność zespołu i poprawić jakość współpracy? Planujesz intrygujący event, który wzmocni Twój zespół lub sprawi, że klienci i handlowcy poczują się docenieni?

Zostaw nam kontakt
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą we wskazanym terminie


    *Pole wymagane

    Administratorem danych osobowych jest KnowHub sp. z.o.o ul. Robotnicza 50
    53-608 Wrocław. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.